BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

SCHEMA U14 NATIONAAL KAMPIOENSCHAP

SCHEMA U14 NATIONAAL KAMPIOENSCHAP

Stand U14 Nationaal kampioenschap

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers U1412111023126 - 26
2Hijs Hokij Den Haag U1412102022107 - 16
3IJCU Dragons Utrecht U141291219111 - 36
4Red Eagles 's-Hertogenbosch U141282218107 - 40
5UNIS Flyers Heerenveen U141290318105 - 40
6Smoke Eaters Geleen U14127051462 - 63
7Zoetermeer Panters U14126061278 - 55
8Amsterdam Tigers U14125071043 - 54
9Eindhoven Kemphanen U1412318755 - 73
10OrangeGas Capitals Leeuwarden U1412309661 - 83
11Leiden Lions U14121110326 - 138
12GIJS Groningen U14120210215 - 127
13ProClass Dordrecht Lions U14120210215 - 160

Wedstrijdprogramma

zaterdag 22 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 Amsterdam Tigers U14 0 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 2 †)
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 GIJS Groningen U14 9 - 1 5 - 0 6 - 0 20 - 1
†) De wedstrijd is gestaakt.
zondag 23 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 2 - 0 4 - 0 3 - 4 9 - 4
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Eindhoven Kemphanen U14 0 - 8 0 - 6 1 - 1 1 - 15
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Zoetermeer Panters U14 2 - 0 1 - 1 4 - 0 7 - 1
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 1 0 - 3 1 - 1 1 - 5
zondag 30 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Zoetermeer Panters U14 1 - 0 4 - 1 1 - 3 6 - 4
zaterdag 6 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 1 0 - 2 1 - 3 1 - 6
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 GIJS Groningen U14 1 - 1 0 - 0 1 - 1 2 - 2
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 IJCU Dragons Utrecht U14 2 - 2 1 - 3 0 - 2 3 - 7
19:30 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Leiden Lions U14 4 - 0 3 - 1 5 - 1 12 - 2
zondag 7 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Tilburg Trappers U14 0 - 2 1 - 3 0 - 3 1 - 8
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 2 - 1 1 - 0 0 - 2 3 - 3
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 Amsterdam Tigers U14 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 3
zaterdag 13 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 IJCU Dragons Utrecht U14 0 - 3 0 - 4 1 - 9 1 - 16
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 8 0 - 5 0 - 4 0 - 17
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Zoetermeer Panters U14 4 - 2 1 - 2 2 - 1 7 - 5
16:15 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 Smoke Eaters Geleen U14 0 - 3 2 - 1 0 - 2 2 - 6
zondag 14 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Leiden Lions U14 8 - 0 10 - 0 7 - 1 25 - 1
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 1 - 1 6 - 0 1 - 0 8 - 1
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 1 0 - 4 0 - 1 0 - 6
zaterdag 20 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 1 - 0 1 - 1 1 - 4 3 - 5
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Smoke Eaters Geleen U14 0 - 1 1 - 2 0 - 2 1 - 5
zondag 21 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 IJCU Dragons Utrecht U14 0 - 3 0 - 4 1 - 3 1 - 10
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 3 - 0 4 - 0 4 - 2 11 - 2
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 Tilburg Trappers U14 2 - 3 1 - 4 1 - 2 4 - 9
zaterdag 27 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 ProClass Dordrecht Lions U14 5 - 1 3 - 1 5 - 0 13 - 2
zondag 28 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 ProClass Dordrecht Lions U14 2 - 3 0 - 0 1 - 0 3 - 3
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Smoke Eaters Geleen U14 1 - 1 4 - 0 6 - 0 11 - 1
zondag 4 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 GIJS Groningen U14 5 - 0 8 - 0 6 - 0 19 - 0
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 5 - 1 1 - 2 0 - 1 6 - 4
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 1 - 0 4 - 4 2 - 2 7 - 6
zaterdag 10 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Amsterdam Tigers U14 0 - 2 0 - 2 2 - 5 2 - 9
19:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Tilburg Trappers U14 2 - 1 2 - 1 0 - 2 4 - 4
zondag 11 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 2 - 2 0 - 2 6 - 2 8 - 6
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 Eindhoven Kemphanen U14 0 - 3 1 - 3 1 - 1 2 - 7
19:00 Amsterdam IJCU Dragons Utrecht U14 Amsterdam Tigers U14 2 - 1 1 - 0 2 - 1 5 - 2
vrijdag 16 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Amsterdam Tigers U14 2 - 0 4 - 0 0 - 0 6 - 0
zaterdag 17 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Smoke Eaters Geleen U14 1 - 0 4 - 0 2 - 2 7 - 2
17:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 GIJS Groningen U14 7 - 0 6 - 0 3 - 1 16 - 1
zondag 18 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U14 Zoetermeer Panters U14 2 - 0 1 - 2 2 - 2 5 - 4
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 Leiden Lions U14 1 - 2 3 - 2 5 - 0 9 - 4
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 1 - 2 3 - 0 0 - 2 4 - 4
zaterdag 24 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Leiden Lions U14 6 - 0 6 - 0 8 - 0 20 - 0
zondag 25 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 Eindhoven Kemphanen U14 3 - 3 2 - 0 2 - 2 7 - 5
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 3 - 1 1 - 2 3 - 1 7 - 4
17:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 ProClass Dordrecht Lions U14 6 - 0 8 - 1 3 - 0 17 - 1
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 1 - 1 1 - 4 1 - 2 3 - 7
zaterdag 31 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 0 - 7 0 - 11 0 - 6 0 - 24
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 Eindhoven Kemphanen U14 5 - 1 2 - 1 6 - 0 13 - 2
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 2 1 - 1 1 - 3 2 - 6
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 1 0 - 6 0 - 9 0 - 16
zondag 1 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Smoke Eaters Geleen U14 2 - 6 1 - 4 1 - 4 4 - 14
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 Eindhoven Kemphanen U14 1 - 2 0 - 0 2 - 0 3 - 2
zaterdag 7 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 GIJS Groningen U14 - - - 0 - 0
16:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 0 - 1 7 - 2 3 - 0 10 - 3
18:15 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 Zoetermeer Panters U14 1 - 1 0 - 3 2 - 2 3 - 6
zondag 8 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 Eindhoven Kemphanen U14 3 - 0 6 - 0 3 - 1 12 - 1
17:00 Dordrecht Zoetermeer Panters U14 ProClass Dordrecht Lions U14 7 - 0 4 - 0 5 - 0 16 - 0
18:45 Leiden Leiden Lions U14 Amsterdam Tigers U14 0 - 2 0 - 4 1 - 3 1 - 9
zaterdag 14 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 IJCU Dragons Utrecht U14 0 - 3 1 - 2 0 - 5 1 - 10
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 Leiden Lions U14 0 - 2 0 - 2 2 - 2 2 - 6
zondag 15 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 Tilburg Trappers U14 1 - 4 1 - 3 1 - 0 3 - 7
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 ProClass Dordrecht Lions U14 3 - 0 5 - 0 8 - 3 16 - 3
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 1 1 - 5 0 - 3 3 - 9
zaterdag 21 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 Smoke Eaters Geleen U14 1 - 3 0 - 5 1 - 4 2 - 12
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 3 0 - 3 2 - 4 2 - 10
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U14 Tilburg Trappers U14 1 - 1 1 - 2 0 - 3 2 - 6
zondag 22 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Tilburg Trappers U14 1 - 1 0 - 3 1 - 2 2 - 6
12:45 Leiden Leiden Lions U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 2 0 - 4 1 - 3 1 - 9
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 IJCU Dragons Utrecht U14 1 - 3 1 - 6 2 - 7 4 - 16
zaterdag 28 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 Zoetermeer Panters U14 0 - 2 2 - 1 3 - 3 5 - 6
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 4 1 - 10 0 - 4 1 - 18
zondag 1 maart 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 4 - 1 0 - 1 1 - 1 5 - 3
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U14 ProClass Dordrecht Lions U14 6 - 0 9 - 0 5 - 0 20 - 0
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 1 - 1 2 - 3 0 - 3 3 - 7
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 Leiden Lions U14 6 - 0 2 - 1 2 - 1 10 - 2
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 IJCU Dragons Utrecht U14 1 - 9 1 - 5 1 - 2 3 - 16

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.