BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

SCHEMA U12 NATIONAAL KAMPIOENSCHAP

SCHEMA U12 NATIONAAL KAMPIOENSCHAP

Stand U12 Nationaal kampioenschap

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers U1215141029254 - 19
2IJCU Dragons Utrecht U1215131127157 - 42
3Red Eagles 's-Hertogenbosch U1215130226179 - 37
4Hijs Hokij Den Haag U1215110422195 - 71
5Nijmegen Devils U1215110422142 - 45
6Smoke Eaters Geleen U1215100520171 - 76
7Eindhoven Kemphanen U121590618147 - 86
8Amsterdam Tigers U121572616109 - 77
9UNIS Flyers Heerenveen U121580716101 - 84
10OrangeGas Capitals Leeuwarden U12156181395 - 147
11Zoetermeer Panters U12 Blauw154110960 - 127
12ProClass Dordrecht Lions Wit U12154011861 - 222
13Leiden Lions U12152013442 - 121
14Tilburg Trappers U12 B153012438 - 152
15GIJS Groningen U12151014234 - 248
16Zoetermeer Panters U12151014217 - 248

Tilburg Trappers U12 B heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma

zaterdag 4 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 Smoke Eaters Geleen U12 8 - 3 0 - 4 3 - 3 11 - 10
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 IJCU Dragons Utrecht U12 1 - 4 0 - 9 1 - 9 2 - 22
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 Zoetermeer Panters U12 2 - 1 1 - 0 1 - 1 4 - 2
zaterdag 11 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 15 - 0 7 - 0 11 - 0 33 - 0
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Eindhoven Kemphanen U12 12 - 2 3 - 0 5 - 2 20 - 4
zondag 12 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B Nijmegen Devils U12 0 - 2 0 - 5 0 - 4 0 - 11
12:45 Leiden Leiden Lions U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 2 - 1 0 - 7 2 - 1 4 - 9
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Hijs Hokij Den Haag U12 0 - 6 0 - 8 0 - 13 0 - 27
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 GIJS Groningen U12 11 - 4 6 - 1 4 - 2 21 - 7
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 7 - 0 7 - 1 5 - 0 19 - 1
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 Tilburg Trappers U12 1 - 4 0 - 6 0 - 6 1 - 16
zaterdag 18 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 IJCU Dragons Utrecht U12 1 - 2 1 - 5 1 - 8 3 - 15
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 0 - 7 0 - 4 0 - 5 0 - 16
zondag 19 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 Zoetermeer Panters U12 11 - 0 10 - 0 10 - 0 31 - 0
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 Tilburg Trappers U12 B 5 - 0 5 - 0 6 - 0 16 - 0
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 11 - 1 11 - 1 8 - 2 30 - 4
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Nijmegen Devils U12 0 - 2 0 - 0 0 - 3 0 - 5
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 Leiden Lions U12 4 - 0 3 - 1 7 - 3 14 - 4
zaterdag 25 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 Tilburg Trappers U12 0 - 17 0 - 15 0 - 6 0 - 38
16:30 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 6 - 0 3 - 0 5 - 0 14 - 0
zondag 26 oktober 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B ProClass Dordrecht Lions Wit U12 1 - 1 2 - 4 2 - 3 5 - 8
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Hijs Hokij Den Haag U12 1 - 3 1 - 5 4 - 2 6 - 10
12:45 Leiden Leiden Lions U12 GIJS Groningen U12 4 - 1 2 - 2 3 - 0 9 - 3
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Amsterdam Tigers U12 0 - 2 0 - 5 0 - 0 0 - 7
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 Tilburg Trappers U12 0 - 8 1 - 4 0 - 8 1 - 20
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Smoke Eaters Geleen U12 2 - 1 4 - 3 1 - 1 7 - 5
zaterdag 1 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 Tilburg Trappers U12 B 2 - 0 4 - 0 1 - 0 7 - 0
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 0 - 2 0 - 3 1 - 1 1 - 6
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 0 - 6 1 - 2 1 - 3 2 - 11
16:15 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 3 - 3 3 - 2 1 - 2 7 - 7
zondag 2 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 Nijmegen Devils U12 1 - 1 2 - 1 3 - 3 6 - 5
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 GIJS Groningen U12 7 - 0 13 - 0 5 - 0 25 - 0
12:45 Leiden Leiden Lions U12 Tilburg Trappers U12 B 0 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 4
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 3 - 0 2 - 5 3 - 2 8 - 7
zaterdag 8 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 Eindhoven Kemphanen U12 2 - 1 0 - 1 4 - 3 6 - 5
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Smoke Eaters Geleen U12 2 - 0 5 - 2 7 - 2 14 - 4
zondag 9 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B IJCU Dragons Utrecht U12 0 - 4 0 - 4 0 - 3 0 - 11
12:45 Leiden Leiden Lions U12 Hijs Hokij Den Haag U12 0 - 4 1 - 2 1 - 3 2 - 9
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Amsterdam Tigers U12 1 - 2 1 - 6 1 - 2 3 - 10
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Eindhoven Kemphanen U12 1 - 4 0 - 9 1 - 4 2 - 17
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 Zoetermeer Panters U12 7 - 0 4 - 1 4 - 3 15 - 4
zaterdag 15 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 1 - 1 8 - 1 7 - 0 16 - 2
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 IJCU Dragons Utrecht U12 1 - 1 0 - 2 1 - 6 2 - 9
18:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Tilburg Trappers U12 B 6 - 0 3 - 0 2 - 0 11 - 0
zondag 16 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 Hijs Hokij Den Haag U12 4 - 2 4 - 0 2 - 1 10 - 3
12:45 Leiden Leiden Lions U12 Eindhoven Kemphanen U12 0 - 6 0 - 3 0 - 3 0 - 12
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 0 - 8 0 - 2 0 - 4 0 - 14
14:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 0 - 6 0 - 7 1 - 5 1 - 18
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Smoke Eaters Geleen U12 0 - 6 1 - 1 0 - 5 1 - 12
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 GIJS Groningen U12 8 - 0 1 - 0 9 - 0 18 - 0
zaterdag 22 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 3 - 1 7 - 0 4 - 0 14 - 1
zondag 23 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 5 - 0 2 - 1 5 - 1 12 - 2
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 Amsterdam Tigers U12 5 - 1 2 - 4 3 - 0 10 - 5
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 2 - 2 3 - 1 0 - 0 5 - 3
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Leiden Lions U12 0 - 3 1 - 8 1 - 0 2 - 11
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Tilburg Trappers U12 B 0 - 0 1 - 3 1 - 2 2 - 5
zaterdag 29 november 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 5 - 0 4 - 1 10 - 0 19 - 1
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 1 - 0 2 - 0 5 - 1 8 - 1
zaterdag 6 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 Smoke Eaters Geleen U12 0 - 11 2 - 12 0 - 4 2 - 27
17:15 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Tilburg Trappers U12 0 - 1 1 - 4 0 - 5 1 - 10
zondag 7 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B Amsterdam Tigers U12 0 - 1 0 - 3 0 - 1 0 - 5
12:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 Eindhoven Kemphanen U12 0 - 0 4 - 3 5 - 2 9 - 5
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Leiden Lions U12 1 - 0 5 - 1 3 - 1 9 - 2
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Zoetermeer Panters U12 7 - 0 12 - 0 6 - 0 25 - 0
zaterdag 13 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 GIJS Groningen U12 5 - 1 4 - 0 6 - 1 15 - 2
zondag 14 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 2 - 3 1 - 5 3 - 2 6 - 10
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 0 - 5 0 - 13 0 - 10 0 - 28
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Hijs Hokij Den Haag U12 2 - 1 4 - 3 1 - 0 7 - 4
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 8 - 1 5 - 0 7 - 1 20 - 2
zaterdag 20 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Nijmegen Devils U12 1 - 1 1 - 4 1 - 4 3 - 9
17:45 Groningen GIJS Groningen U12 Eindhoven Kemphanen U12 0 - 5 0 - 9 0 - 5 0 - 19
zondag 21 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 7 - 0 7 - 0 2 - 0 16 - 0
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 Amsterdam Tigers U12 4 - 4 6 - 2 3 - 2 13 - 8
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 IJCU Dragons Utrecht U12 2 - 2 1 - 3 2 - 1 5 - 6
zaterdag 27 december 2014
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 0 - 2 1 - 4 0 - 5 1 - 11
zaterdag 3 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 Zoetermeer Panters U12 3 - 0 3 - 2 4 - 2 10 - 4
zondag 4 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 Tilburg Trappers U12 1 - 4 0 - 2 0 - 3 1 - 9
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Eindhoven Kemphanen U12 0 - 8 0 - 4 0 - 3 0 - 15
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 Nijmegen Devils U12 0 - 4 0 - 5 0 - 5 0 - 14
zaterdag 10 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 3 - 2 0 - 2 1 - 1 4 - 5
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 4 - 0 4 - 0 3 - 1 11 - 1
zondag 11 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 9 - 0 7 - 0 10 - 0 26 - 0
12:45 Leiden Leiden Lions U12 Smoke Eaters Geleen U12 0 - 4 2 - 3 1 - 2 3 - 9
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Tilburg Trappers U12 B - - - 5 - 0#) *
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Hijs Hokij Den Haag U12 0 - 3 1 - 9 0 - 3 1 - 15
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 GIJS Groningen U12 4 - 0 1 - 0 6 - 1 11 - 1
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 Nijmegen Devils U12 0 - 0 0 - 2 0 - 5 0 - 7
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.
zaterdag 17 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 Amsterdam Tigers U12 4 - 2 3 - 1 1 - 2 8 - 5
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 Leiden Lions U12 3 - 1 5 - 0 1 - 1 9 - 2
zondag 18 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 4 - 3 2 - 1 7 - 1 13 - 5
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 IJCU Dragons Utrecht U12 0 - 1 0 - 3 1 - 0 1 - 4
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw Zoetermeer Panters U12 9 - 0 4 - 0 5 - 0 18 - 0
zondag 25 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 Nijmegen Devils U12 1 - 1 3 - 0 4 - 1 8 - 2
13:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Smoke Eaters Geleen U12 0 - 8 0 - 9 0 - 10 0 - 27
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 3 - 5 1 - 1 0 - 6 4 - 12
15:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 Blauw GIJS Groningen U12 5 - 0 3 - 4 1 - 1 9 - 5
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 Leiden Lions U12 1 - 0 2 - 0 1 - 0 4 - 0
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 IJCU Dragons Utrecht U12 3 - 1 2 - 0 0 - 0 5 - 1
zaterdag 31 januari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 Tilburg Trappers U12 1 - 2 1 - 4 0 - 5 2 - 11
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 Zoetermeer Panters U12 6 - 0 7 - 0 3 - 0 16 - 0
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 Tilburg Trappers U12 B 1 - 5 3 - 4 1 - 3 5 - 12
16:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 Amsterdam Tigers U12 0 - 0 1 - 2 3 - 0 4 - 2
zondag 1 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 B Tilburg Trappers U12 0 - 7 0 - 13 0 - 10 0 - 30
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 2 - 1 7 - 0 4 - 2 13 - 3
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 Leiden Lions U12 0 - 0 2 - 0 4 - 0 6 - 0
zondag 8 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 0 - 3 0 - 4 0 - 7 0 - 14
14:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 GIJS Groningen U12 5 - 2 8 - 0 2 - 2 15 - 4
14:30 Tilburg Tilburg Trappers U12 B UNIS Flyers Heerenveen U12 0 - 5 1 - 1 1 - 5 2 - 11
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 1 - 0 3 - 1 1 - 1 5 - 2
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U12 Hijs Hokij Den Haag U12 3 - 3 2 - 1 2 - 0 7 - 4
zaterdag 14 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 Hijs Hokij Den Haag U12 1 - 6 2 - 8 1 - 5 4 - 19
zondag 15 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U12 Leiden Lions U12 2 - 0 3 - 0 4 - 1 9 - 1
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 ProClass Dordrecht Lions Wit U12 5 - 0 5 - 2 5 - 0 15 - 2
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 Tilburg Trappers U12 B 6 - 0 6 - 2 8 - 2 20 - 4
zaterdag 21 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:15 Tilburg Tilburg Trappers U12 IJCU Dragons Utrecht U12 4 - 3 2 - 0 0 - 3 6 - 6
zondag 22 februari 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 4 - 3 2 - 0 6 - 0 12 - 3
zondag 1 maart 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 4 - 0 2 - 0 2 - 2 8 - 2
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U12 Smoke Eaters Geleen U12 2 - 2 3 - 2 1 - 0 6 - 4
zaterdag 7 maart 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:15 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 Zoetermeer Panters U12 Blauw 2 - 0 0 - 2 0 - 0 2 - 2
zaterdag 14 maart 2015
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Wit U12 Leiden Lions U12 4 - 1 1 - 2 3 - 1 8 - 4

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...