BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

SCHEMA EERSTE DIVISIE

SCHEMA EERSTE DIVISIE

Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers242400072167 - 37
2Hijs Hokij Den Haag241710653137 - 82
3Smoke Eaters Geleen241710653128 - 74
4Dordrecht Lions241530651110 - 57
5GIJS HEPRO Groningen249231034117 - 114
6OrangeGas Capitals Leeuwarden24913113281 - 85
7Amsterdam Tigers241001133189 - 103
8Tilburg Trappers U19241001132995 - 99
9UNIS Flyers Heerenveen24821132783 - 91
10Eindhoven Kemphanen24811142775 - 98
11Nijmegen Devils24811142762 - 106
12Zoetermeer Panters24800162476 - 126
13Red Eagles 's-Hertogenbosch 22410122425 - 173

Tilburg Trappers U19 heeft 2 punten in mindering gekregen.
UNIS Flyers Heerenveen heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma

vrijdag 30 september 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Amsterdam Tigers 0 - 0 2 - 1 0 - 4 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zaterdag 1 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 1 - 0 0 - 0 5 - 2 - 6 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 1 2 - 3 - 3 - 5
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1PS 2 - 3
zondag 2 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:15 Tilburg Tilburg Trappers U19 OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 0 4 - 0 0 - 1 - 6 - 1
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 2 0 - 4 - 1 - 9
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 4 - 0 - 4
zaterdag 8 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Smoke Eaters Geleen 1 - 0 2 - 2 2 - 0 - 5 - 2
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Nijmegen Devils 1 - 0 1 - 1 2 - 0 - 4 - 1
20:15 Utrecht Amsterdam Tigers Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 0 - 0 1 - 0 2 - 0 - 3 - 0
zondag 9 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Zoetermeer Panters 2 - 3 1 - 3 2 - 2 - 5 - 8
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 0 0 - 0 - 1 - 0
vrijdag 14 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils UNIS Flyers Heerenveen 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 1PS 2 - 3
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 2 - 1 1 - 4 - 3 - 6
zaterdag 15 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Eindhoven Kemphanen 0 - 1 3 - 0 4 - 0 - 7 - 1
zondag 16 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Nijmegen Devils 3 - 3 2 - 1 2 - 1 - 7 - 5
18:15 Groningen GIJS HEPRO Groningen Smoke Eaters Geleen 2 - 0 1 - 3 1 - 2 - 4 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers U19 Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 3 - 0 1 - 0 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zaterdag 22 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 4 - 0 3 - 0 - 10 - 0
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Zoetermeer Panters 4 - 1 0 - 1 2 - 0 - 6 - 2
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Tilburg Trappers U19 1 - 1 2 - 1 2 - 1 - 5 - 3
zondag 23 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Amsterdam Tigers 6 - 1 1 - 2 3 - 2 - 10 - 5
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Dordrecht Lions 2 - 1 5 - 0 3 - 0 - 10 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers 0 - 3 1 - 5 0 - 3 - 1 - 11
vrijdag 28 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Eindhoven Kemphanen 1 - 2 1 - 0 0 - 1 - 2 - 3
20:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 3 - 4 1 - 0 - 5 - 4
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters GIJS HEPRO Groningen 1 - 0 3 - 4 2 - 1 - 6 - 5
zaterdag 29 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 2 0 - 2 0 - 1 - 1 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Tilburg Trappers U19 0 - 2 3 - 0 1 - 1 - 4 - 3
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Dordrecht Lions 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 1PS 3 - 4
zondag 30 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Amsterdam Tigers 3 - 0 3 - 0 2 - 1 - 8 - 1
vrijdag 4 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Smoke Eaters Geleen 1 - 0 0 - 1 0 - 3 - 1 - 4
zaterdag 5 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Zoetermeer Panters 4 - 2 3 - 0 4 - 0 - 11 - 2
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Tilburg Trappers 0 - 0 0 - 3 0 - 1 - 0 - 4
zondag 6 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 GIJS HEPRO Groningen 2 - 0 4 - 1 4 - 0 - 10 - 1
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Nijmegen Devils 6 - 0 7 - 0 1 - 0 - 14 - 0
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Eindhoven Kemphanen 2 - 0 0 - 0 1 - 1 - 3 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 6 0 - 5 - 0 - 14
vrijdag 11 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Tilburg Trappers U19 1 - 1 0 - 1 0 - 2 - 1 - 4
zaterdag 12 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Tilburg Trappers 0 - 1 2 - 2 0 - 1 - 2 - 4
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 1 - 1 1 - 0 - 3 - 1
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Nijmegen Devils 3 - 0 1 - 0 1 - 0 - 5 - 0
zondag 13 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amsterdam Tigers 2 - 1 3 - 1 2 - 2 - 7 - 4
19:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen 2 - 0 1 - 2 1 - 0 - 4 - 2
vrijdag 18 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Zoetermeer Panters 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
zaterdag 19 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 1 - 0 3 - 0 - 4 - 0
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 1 - 1 0 - 1 - 1 - 2
zondag 20 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS HEPRO Groningen 1 - 2 3 - 4 2 - 3 - 6 - 9
18:00 Zoetermeer Zoetermeer Panters Tilburg Trappers 0 - 1 2 - 4 2 - 2 - 4 - 7
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Smoke Eaters Geleen 2 - 2 2 - 2 1 - 3 - 5 - 7
19:00 Tilburg Tilburg Trappers U19 Dordrecht Lions 1 - 2 1 - 3 0 - 1 - 2 - 6
vrijdag 25 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 1 - 0 2 - 0 - 5 - 0
zaterdag 26 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Tilburg Trappers 0 - 4 0 - 0 0 - 3 - 0 - 7
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 GIJS HEPRO Groningen 1 - 6 0 - 3 0 - 5 - 1 - 14
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Nijmegen Devils 1 - 0 2 - 0 4 - 0 - 7 - 0
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen OrangeGas Capitals Leeuwarden 4 - 0 2 - 1 7 - 0 - 13 - 1
zondag 27 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Tilburg Trappers 0 - 2 0 - 3 2 - 1 - 2 - 6
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 0 2 - 0 - 4 - 0
18:15 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers 3 - 1 1 - 2 2 - 1 - 6 - 4
vrijdag 2 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers U19 1 - 3 1 - 1 1 - 3 - 3 - 7
zaterdag 3 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Smoke Eaters Geleen 0 - 4 1 - 1 1 - 3 - 2 - 8
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 2 2 - 1 - 3 - 4
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 1 - 0 4 - 1 - 8 - 1
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS HEPRO Groningen 2 - 2 1 - 2 1 - 0 0 - 1 4 - 5
zondag 4 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS HEPRO Groningen UNIS Flyers Heerenveen 4 - 1 2 - 1 - - 5 - 0 *
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Hijs Hokij Den Haag 4 - 1 2 - 0 2 - 0 - 8 - 1
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters 0 - 0 0 - 3 2 - 2 - 2 - 5
*) Reglementair
vrijdag 9 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 2 0 - 2 1 - 3 - 3 - 7
zaterdag 10 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters 1 - 1 0 - 2 1 - 0 - 2 - 3
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 5 - 0 4 - 0 - 12 - 0
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1PS 0 - 1
zondag 11 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Eindhoven Kemphanen 1 - 1 0 - 1 0 - 0 - 1 - 2
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Tilburg Trappers U19 0 - 1 1 - 1 2 - 0 - 3 - 2
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Nijmegen Devils 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
zaterdag 17 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1 2 - 3
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen GIJS HEPRO Groningen 1 - 3 1 - 0 0 - 0 - 2 - 3
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Tilburg Trappers U19 0 - 1 1 - 1 2 - 1 1 - 0 4 - 3
zondag 18 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 2 - 0 1 - 1 0 - 0 - 3 - 1
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Nijmegen Devils 0 - 1 2 - 0 0 - 2 - 2 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Zoetermeer Panters 2 - 0 2 - 1 2 - 0 - 6 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Eindhoven Kemphanen 0 - 1 1 - 1 2 - 3 - 3 - 5
vrijdag 6 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Eindhoven Kemphanen 1 - 4 1 - 3 1 - 1 - 3 - 8
zaterdag 7 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers 1 - 1 1 - 1 2 - 3 - 4 - 5
zondag 8 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 UNIS Flyers Heerenveen 3 - 2 3 - 0 1 - 2 - 7 - 4
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters 2 - 1 0 - 0 5 - 0 - 7 - 1
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 0 - 2 2 - 2 - 3 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 2 1 - 2 - 2 - 5
vrijdag 13 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Smoke Eaters Geleen 0 - 3 1 - 3 1 - 1 - 2 - 7
zaterdag 14 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Tilburg Tilburg Trappers Tilburg Trappers U19 2 - 1 3 - 2 1 - 1 - 6 - 4
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen GIJS HEPRO Groningen 1 - 1 2 - 1 2 - 2 - 5 - 4
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 5 - 0 3 - 0 - 10 - 0
20:30 Dordrecht Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 1 - 4 4 - 2 - 5 - 7
zondag 15 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers 0 - 1 0 - 1 0 - 4 - 0 - 6
19:00 Tilburg Tilburg Trappers U19 Eindhoven Kemphanen 2 - 1 2 - 0 1 - 2 - 5 - 3
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 1 3 - 2 2 - 0 - 6 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Zoetermeer Panters 0 - 3 2 - 2 0 - 1 - 2 - 6
zaterdag 21 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 4 0 - 0 - 1 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Dordrecht Lions 3 - 1 0 - 0 0 - 1 - 3 - 2
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Nijmegen Devils 1 - 1 0 - 0 0 - 3 - 1 - 4
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Zoetermeer Panters 3 - 2 6 - 1 4 - 1 - 13 - 4
zondag 22 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 4 - 0 - - - 5 - 0 *
15:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Smoke Eaters Geleen 1 - 1 0 - 0 1 - 2 - 2 - 3
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers U19 1 - 1 2 - 2 1 - 0 - 4 - 3
*) Reglementair
vrijdag 27 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Smoke Eaters Geleen 0 - 1 1 - 5 3 - 2 - 4 - 8
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 3 1 - 1 - 1 - 7
zaterdag 28 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils 2 - 0 2 - 1 2 - 0 - 6 - 1
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 OrangeGas Capitals Leeuwarden 0 - 1 0 - 1 0 - 1 - 0 - 3
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS HEPRO Groningen 1 - 2 4 - 1 2 - 2 - 7 - 5
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Amsterdam Tigers 0 - 4 2 - 2 2 - 2 - 4 - 8
zondag 29 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 2 2 - 2 - 3 - 6
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Tilburg Trappers 2 - 3 3 - 3 1 - 2 - 6 - 8
vrijdag 3 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Dordrecht Lions 0 - 2 1 - 3 0 - 0 - 1 - 5
zaterdag 4 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 1 - 2 0 - 2 - 2 - 6
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Nijmegen Devils 0 - 1 3 - 2 0 - 1 - 3 - 4
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Tilburg Trappers U19 0 - 2 1 - 4 1 - 1 - 2 - 7
zondag 5 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 10 - 1 4 - 0 2 - 1 - 16 - 2
18:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS HEPRO Groningen 1 - 2 1 - 1 2 - 1 1 - 0 5 - 4
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Eindhoven Kemphanen 2 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 4 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 0 2 - 1 0 - 0 - 4 - 1
vrijdag 10 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Zoetermeer Panters 0 - 1 2 - 2 1 - 1 - 3 - 4
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils GIJS HEPRO Groningen 2 - 0 5 - 2 1 - 1 - 8 - 3
zaterdag 11 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Tilburg Trappers 0 - 1 0 - 2 1 - 0 - 1 - 3
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Dordrecht Lions 0 - 1 0 - 0 1 - 1 - 1 - 2
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 3 - 0 1 - 0 - 7 - 0
zondag 12 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Eindhoven Kemphanen 0 - 1 1 - 0 3 - 1 - 4 - 2
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 1 - 1 1 - 2 0 - 1 3 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Smoke Eaters Geleen 0 - 2 0 - 1 0 - 3 - 0 - 6
20:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Nijmegen Devils 2 - 1 1 - 2 0 - 0 - 3 - 4
vrijdag 17 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Nijmegen Devils 0 - 0 2 - 1 0 - 3 - 2 - 4
zaterdag 18 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 3 - 3 6 - 1 - 9 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Amsterdam Tigers 1 - 1 5 - 1 2 - 0 - 8 - 2
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers U19 1 - 0 6 - 0 3 - 2 - 10 - 2
zondag 19 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
13:15 Tilburg Tilburg Trappers Eindhoven Kemphanen 3 - 0 2 - 0 3 - 1 - 8 - 1
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag OrangeGas Capitals Leeuwarden 0 - 0 1 - 0 2 - 1 - 3 - 1
vrijdag 24 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Dordrecht Lions 1 - 2 1 - 1 0 - 2 - 2 - 5
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers 0 - 1 2 - 0 2 - 1 - 4 - 2
zaterdag 25 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers U19 0 - 4 3 - 2 0 - 0 - 3 - 6
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Smoke Eaters Geleen 0 - 1 1 - 2 2 - 4 - 3 - 7
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Tilburg Trappers 0 - 0 1 - 2 0 - 2 - 1 - 4
zondag 26 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers GIJS HEPRO Groningen 1 - 0 1 - 1 4 - 0 - 6 - 1
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 1 - 3 1 - 3 0 - 3 - 2 - 9
zaterdag 4 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 1 - 2 0 - 7 2 - 2 - 3 - 11
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen - - - - 5 - 0#) *
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 1 - 0 3 - 0 2 - 0 - 6 - 0
20:15 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Zoetermeer Panters 2 - 0 1 - 0 3 - 2 - 6 - 2
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.
zondag 5 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS HEPRO Groningen OrangeGas Capitals Leeuwarden 0 - 1 1 - 3 4 - 1 1 - 0 6 - 5
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 0 - 1 - 1 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen 4 - 2 2 - 0 7 - 0 - 13 - 2
vrijdag 10 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:15 Groningen GIJS HEPRO Groningen Hijs Hokij Den Haag 2 - 2 4 - 0 3 - 2 - 9 - 4
20:30 Tilburg Tilburg Trappers U19 Amsterdam Tigers 1 - 0 2 - 1 1 - 2 - 4 - 3
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 1 - 1 6 - 0 2 - 1 - 9 - 2
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 1 - 2 0 - 2 - 2 - 5
zaterdag 11 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers GIJS HEPRO Groningen 5 - 0 4 - 0 5 - 0 - 14 - 0
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 1 - 0 1 - 1 - 2 - 3
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions OrangeGas Capitals Leeuwarden 0 - 0 3 - 0 0 - 1 - 3 - 1
zondag 19 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Tilburg Trappers U19 - - - - 5 - 0#) *
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...