BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

VIERDE DIVISIE COMPETITIE

VIERDE DIVISIE COMPETITIE

Stand Vierde divisie Noord

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn110029 - 4
Amsterdam Snipers110025 - 0
3Leiden Key Town Tigers00000 -
GIJS Groningen 300000 -
5Leiden Gladiators100104 - 9
GIJS Groningen 4100100 - 5

Stand Vierde divisie Zuid

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Eindhoven Kemphanen 2110024 - 3
2Hijs Hokij Den Haag Flames101014 - 4
Utrecht OG's 2101014 - 4
4Tilburg Capitals00000 -
Nijmegen Gladiators00000 -
Smoke Eaters Geleen 300000 -
7Midnight Mooners Eindhoven100103 - 4

Wedstrijdprogramma Vierde divisie

zaterdag 10 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Midnight Mooners Eindhoven 1 - 0 1 - 0 2 - 3 4 - 3
18:50 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Utrecht OG's 2 1 - 2 1 - 2 2 - 0 4 - 4
zondag 11 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Amsterdam Snipers - - - 0 - 5%)
18:45 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 3 - 3 1 - 5 0 - 1 4 - 9
%) Team A niet opgekomen.
zaterdag 17 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Leiden Key Town Tigers - - - - †)
19:30 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Hijs Hokij Den Haag Flames - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 18 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 GIJS Groningen 4 - - - - †)
19:00 Amsterdam Amsterdam Snipers Leiden Gladiators - - - - †)
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Tilburg Capitals - - - - †)
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Smoke Eaters Geleen 3 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 25 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Groningen 3 - - - - †)
21:15 Amsterdam Amsterdam Snipers Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 31 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:50 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Eindhoven Kemphanen 2 - - - - †)
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Utrecht OG's 2 - - - - †)
21:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Midnight Mooners Eindhoven - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 1 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - - †)
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Groningen 4 - - - - †)
21:00 Leiden Leiden Key Town Tigers Amsterdam Snipers - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 7 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Smoke Eaters Geleen 3 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 8 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Leiden Key Town Tigers - - - - †)
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Nijmegen Gladiators - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 14 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Groningen 4 - - - - †)
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Nijmegen Gladiators - - - - †)
20:45 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Tilburg Capitals - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 15 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Key Town Tigers GIJS Groningen 3 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 21 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Eindhoven Kemphanen 2 - - - - †)
21:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Hijs Hokij Den Haag Flames - - - - †)
21:30 Leiden Leiden Key Town Tigers Leiden Gladiators - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 22 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Amsterdam Snipers - - - - †)
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Midnight Mooners Eindhoven - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 28 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Leiden Gladiators - - - - †)
18:45 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Nijmegen Gladiators - - - - †)
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 Leiden Key Town Tigers - - - - †)
20:45 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Utrecht OG's 2 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 29 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Tilburg Capitals - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 6 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Groningen 3 - - - - †)
21:15 Amsterdam Amsterdam Snipers GIJS Groningen 4 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 12 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Smoke Eaters Geleen 3 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 13 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 GIJS Groningen 3 - - - - †)
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Hijs Hokij Den Haag Flames - - - - †)
21:00 Leiden Leiden Gladiators Amsterdam Snipers - - - - †)
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Eindhoven Kemphanen 2 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 19 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Groningen 3 - - - -
zondag 20 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Leiden Gladiators - - - -
19:00 Amsterdam Amsterdam Snipers Leiden Key Town Tigers - - - -
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Smoke Eaters Geleen 3 - - - -
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Hijs Hokij Den Haag Flames - - - -
zaterdag 9 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Utrecht OG's 2 - - - -
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Nijmegen Gladiators - - - -
zondag 10 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - -
zaterdag 16 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Amsterdam Snipers - - - -
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Hijs Hokij Den Haag Flames - - - -
20:45 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Smoke Eaters Geleen 3 - - - -
zondag 17 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Leiden Gladiators - - - -
18:45 Leiden Leiden Key Town Tigers GIJS Groningen 4 - - - -
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Tilburg Capitals - - - -
zaterdag 23 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:50 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Midnight Mooners Eindhoven - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - -
zondag 24 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Snipers GIJS Groningen 3 - - - -
21:00 Leiden Leiden Gladiators Leiden Key Town Tigers - - - -
zaterdag 30 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Midnight Mooners Eindhoven - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 Amsterdam Snipers - - - -
21:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Eindhoven Kemphanen 2 - - - -
21:30 Leiden Leiden Key Town Tigers GIJS Groningen 3 - - - -
zondag 31 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Utrecht OG's 2 - - - -
zaterdag 6 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Leiden Key Town Tigers - - - -
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Tilburg Capitals - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 GIJS Groningen 4 - - - -
21:10 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Smoke Eaters Geleen 3 - - - -
zondag 7 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Snipers Leiden Gladiators - - - -
zaterdag 13 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - -
zondag 14 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Leiden Leiden Key Town Tigers Leiden Gladiators - - - -
zaterdag 20 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Tilburg Tilburg Capitals Hijs Hokij Den Haag Flames - - - -
21:30 Leiden Leiden Key Town Tigers Amsterdam Snipers - - - -
zondag 21 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Groningen 4 - - - -
20:00 Nijmegen Nijmegen Gladiators Eindhoven Kemphanen 2 - - - -
21:00 Utrecht Utrecht OG's 2 Midnight Mooners Eindhoven - - - -
zaterdag 27 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Amsterdam Amsterdam Snipers Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 Leiden Key Town Tigers - - - -
20:45 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Nijmegen Gladiators - - - -
zaterdag 6 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Groningen 4 - - - -
18:30 Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 Utrecht OG's 2 - - - -
18:50 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Flames Nijmegen Gladiators - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 Amsterdam Snipers - - - -
21:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 3 Tilburg Capitals - - - -
zondag 7 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Leiden Leiden Key Town Tigers Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - - -
zaterdag 13 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Eindhoven Midnight Mooners Eindhoven Eindhoven Kemphanen 2 - - - -

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...