BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

U8 COMPETITIE

U8 COMPETITIE

Wedstrijdprogramma U10 / U8

zondag 27 september 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
16:00 Dordrecht Dordrecht Lions U10 / U8 Yeti's Breda U10 / U8
zondag 4 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:00 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 Yeti's Breda U10 / U8 IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
13:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8
zaterdag 10 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U10 / U8 Yeti's Breda U10 / U8
14:15 Dordrecht Dordrecht Lions U10 / U8 Tilburg Trappers U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
16:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Wit
zondag 11 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw GIJS Groningen U10 / U8
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 Zoetermeer Panters U10 / U8
zaterdag 17 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
17:15 Tilburg Tilburg Trappers U10 / U8 Eindhoven Kemphanen U10 / U8
zondag 18 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
10:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 Dordrecht Lions U10 / U8 IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
12:45 Leiden Leiden Lions U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
13:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Wit
zaterdag 24 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U10 / U8 IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
zondag 25 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
10:15 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 Zoetermeer Panters U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Wit
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U10 / U8 Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
16:00 Dordrecht Dordrecht Lions U10 / U8 Leiden Lions U10 / U8 Yeti's Breda U10 / U8
zaterdag 31 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:45 Breda Yeti's Breda U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 Dordrecht Lions U10 / U8
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U10 / U8 Eindhoven Kemphanen U10 / U8 Tilburg Trappers U10 / U8
zondag 1 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
10:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 Zoetermeer Panters U10 / U8 Leiden Lions U10 / U8
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
16:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 Amsterdam Tigers U10 Wit
zaterdag 7 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
15:30 Groningen GIJS Groningen U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
zaterdag 14 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8 Smoke Eaters Geleen U10 / U8
14:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8 Tilburg Trappers U10 / U8 Zoetermeer Panters U10 / U8
14:15 Dordrecht Dordrecht Lions U10 / U8 Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8 Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
zondag 15 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:45 Leiden Leiden Lions U10 / U8 IJCU Dragons Utrecht U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Wit
zaterdag 21 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:45 Breda Yeti's Breda U10 / U8 Zoetermeer Panters U10 / U8 Leiden Lions U10 / U8
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U10 / U8 Nijmegen Devils U10 / U8 IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
16:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U10 Wit Dordrecht Lions U10 / U8 Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
zondag 22 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U10 / U8 Tilburg Trappers U10 / U8 Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / U8
12:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U10 / U8 Amsterdam Tigers U10 Zwart / U8
zondag 6 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
zondag 13 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
zaterdag 19 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
15:30 Groningen GIJS Groningen U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
zaterdag 2 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
15:30 Groningen GIJS Groningen U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
zondag 17 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw
zondag 31 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
zondag 7 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 GIJS Groningen U10 / U8
zaterdag 13 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
15:30 Groningen GIJS Groningen U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
zondag 28 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
11:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8 UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw GIJS Groningen U10 / U8
zondag 14 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BTeam C
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U10 / U8 blauw OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...