BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

Stand Eerste divisie Noord

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1GIJS HEPRO Groningen1100034 - 3
2OrangeGas Capitals Leeuwarden1010025 - 4
3IJCU Dragons Utrecht1001014 - 5
4Amsterdam Tigers000000 -
UNIS Flyers Heerenveen000000 -
Zoetermeer Panters000000 -
7Hijs Hokij Den Haag1000103 - 4

Stand Eerste divisie Zuid

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers1100038 - 3
Yeti's Breda1100036 - 3
Nijmegen Devils1100035 - 2
4Red Eagles 's-Hertogenbosch000000 -
5Dordrecht Lions1000103 - 6
Smoke Eaters Geleen1000102 - 5
Eindhoven Kemphanen1000103 - 8

Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 10 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden IJCU Dragons Utrecht 1 - 3 3 - 0 0 - 1 1 - 0 5 - 4
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Nijmegen Devils 1 - 1 1 - 2 0 - 5 - PS 2 - 5 *
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Yeti's Breda 0 - 0 3 - 4 0 - 2 - 3 - 6
*) Reglementair
zondag 11 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS HEPRO Groningen 1 - 1 1 - 3 1 - 0 - 3 - 4
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Eindhoven Kemphanen 1 - 1 3 - 1 4 - 1 - 8 - 3
vrijdag 16 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 17 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag - - - - - †)
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - - †)
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - - †)
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Zoetermeer Panters - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 18 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers - - - - - †)
20:00 Tilburg Yeti's Breda Smoke Eaters Geleen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
vrijdag 23 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCU Dragons Utrecht - - - - - †)
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 24 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS HEPRO Groningen - - - - - †)
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Smoke Eaters Geleen - - - - - †)
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Nijmegen Devils - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 25 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Yeti's Breda - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 31 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag - - - - - †)
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers - - - - - †)
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Zoetermeer Panters - - - - - †)
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 1 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Eindhoven Kemphanen - - - - - †)
20:00 Tilburg Yeti's Breda Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
vrijdag 6 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 7 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers - - - - - †)
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Yeti's Breda - - - - - †)
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Dordrecht Lions - - - - - †)
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht GIJS HEPRO Groningen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 8 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 14 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers IJCU Dragons Utrecht - - - - - †)
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Hijs Hokij Den Haag - - - - - †)
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - - †)
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Dordrecht Lions - - - - - †)
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen UNIS Flyers Heerenveen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 15 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Yeti's Breda Nijmegen Devils - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
vrijdag 20 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 21 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - - †)
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers - - - - - †)
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 22 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Dordrecht Lions - - - - - †)
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Eindhoven Kemphanen - - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...