BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

Stand Eerste divisie Noord

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Amsterdam Tigers000000 -
 Hijs Hokij Den Haag000000 -
 GIJS HEPRO Groningen000000 -
 UNIS Flyers Heerenveen000000 -
 OrangeGas Capitals Leeuwarden000000 -
 IJCU Dragons Utrecht000000 -
 Zoetermeer Panters000000 -

Stand Eerste divisie Zuid

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Yeti's Breda000000 -
 Red Eagles 's-Hertogenbosch000000 -
 Dordrecht Lions000000 -
 Eindhoven Kemphanen000000 -
 Smoke Eaters Geleen000000 -
 Nijmegen Devils000000 -
 Tilburg Trappers000000 -

Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 3 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - -   -  
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Smoke Eaters Geleen - - - -   -  
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers - - - -   -  
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht GIJS HEPRO Groningen - - - -   -  
zondag 4 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters - - - -   -  
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Dordrecht Lions - - - -   -  
vrijdag 9 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 10 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden IJCU Dragons Utrecht - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Nijmegen Devils - - - -   -  
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Yeti's Breda - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers - - - -   -  
zondag 11 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Eindhoven Kemphanen - - - -   -  
zaterdag 17 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - -   -  
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - -   -  
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Zoetermeer Panters - - - -   -  
zondag 18 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers - - - -   -  
20:00 Tilburg Yeti's Breda Smoke Eaters Geleen - - - -   -  
vrijdag 23 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCU Dragons Utrecht - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers - - - -   -  
zaterdag 24 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS HEPRO Groningen - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Dordrecht Lions - - - -   -  
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Nijmegen Devils - - - -   -  
zondag 25 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Yeti's Breda - - - -   -  
zaterdag 31 oktober 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Zoetermeer Panters - - - -   -  
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zondag 1 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Eindhoven Kemphanen - - - -   -  
20:00 Tilburg Yeti's Breda Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - -   -  
vrijdag 6 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS HEPRO Groningen - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - -   -  
zaterdag 7 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers - - - -   -  
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Yeti's Breda - - - -   -  
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Dordrecht Lions - - - -   -  
zondag 8 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen - - - -   -  
zaterdag 14 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers IJCU Dragons Utrecht - - - -   -  
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - -   -  
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Eindhoven Kemphanen - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zondag 15 november 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Yeti's Breda Nijmegen Devils - - - -   -  

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...