BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

EERSTE DIVISIE COMPETITIE

Stand Play Offs Eerste Divisie

NB: De letters van de series volgen uit de chronologische volgorde van de 1e wedstrijd in de serie en hebben geen enkele betekenis voor de indeling van de volgende ronde.

1e ronde

Tussenronde Serie A EindstandGame 1Game 2Stand
Dordrecht Lions552
Zoetermeer Panters000

Tussenronde Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
Hijs Hokij Den Haag942
Tilburg Trappers620

Tussenronde Serie C EindstandGame 1Game 2Stand
Nijmegen Devils611
OrangeGas Capitals Leeuwarden *441
*) Wint na beslissende verlenging van 2e wedstrijd.

Tussenronde Serie D EindstandGame 1Game 2Stand
UNIS Flyers Heerenveen1452
Red Eagles 's-Hertogenbosch000

Tussenronde Serie E EindstandGame 1Game 2Stand
Smoke Eaters Geleen500
GIJS HEPRO Groningen852

Tussenronde Serie F EindstandGame 1Game 2Stand
IJCU Dragons Utrecht030
Yeti's Breda4112

2e ronde

Kwartfinale Serie A EindstandGame 1Game 2Stand
UNIS Flyers Heerenveen642
Yeti's Breda230

Kwartfinale Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
Amsterdam Tigers11112
OrangeGas Capitals Leeuwarden000

Kwartfinale Serie C EindstandGame 1Game 2Game 3Stand
GIJS HEPRO Groningen4272
Dordrecht Lions3431

Kwartfinale Serie D EindstandGame 1Game 2Stand
Eindhoven Kemphanen852
Hijs Hokij Den Haag340

Halve finale

Halve finale Serie A EindstandGame 1Game 2Stand
Amsterdam Tigers572
GIJS HEPRO Groningen110

Halve finale Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
Eindhoven Kemphanen522
UNIS Flyers Heerenveen410

Finale

Finale TussenstandGame 1Game 2Game 3¹Stand
Eindhoven Kemphanen30
Amsterdam Tigers81

¹) Indien noodzakelijk.

Stand Nacompetitie Eerste Divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Smoke Eaters Geleen32100817 - 10
2Tilburg Trappers32001617 - 16
3IJCU Dragons Utrecht31002314 - 17
4Red Eagles 's-Hertogenbosch3001219 - 14

Stand Eerste divisie Poule A

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Eindhoven Kemphanen191530151143 - 55
2Dordrecht Lions191212440123 - 68
3Yeti's Breda19120253892 - 72
4Nijmegen Devils191022536107 - 79
5Tilburg Trappers19521112077 - 102
6Smoke Eaters Geleen1930016942 - 123
7Red Eagles 's-Hertogenbosch1920017638 - 117

Stand Eerste divisie Poule B

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Amsterdam Tigers191610250129 - 48
2UNIS Flyers Heerenveen191121538131 - 61
3GIJS HEPRO Groningen19110263599 - 70
4Hijs Hokij Den Haag1990192885 - 85
5OrangeGas Capitals Leeuwarden1972192678 - 73
6IJCU Dragons Utrecht19700122176 - 104
7Zoetermeer Panters1900118153 - 216

Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 28 september 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers IJCU Dragons Utrecht 1 - 1 4 - 1 2 - 0 - 7 - 2
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Eindhoven Kemphanen 0 - 2 0 - 6 0 - 1 - 0 - 9
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Yeti's Breda 3 - 1 1 - 0 3 - 1 - 7 - 2
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Hijs Hokij Den Haag 3 - 0 3 - 1 2 - 1 - 8 - 2
zondag 29 september 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Smoke Eaters Geleen 3 - 1 2 - 0 3 - 1 - 8 - 2
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Zoetermeer Panters 3 - 3 2 - 1 1 - 2 1 - 0 7 - 6
zaterdag 5 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Dordrecht Lions 1 - 2 3 - 1 2 - 2 - 6 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 1 1 - 0 1 - 1 - 4 - 2
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Amsterdam Tigers 0 - 0 1 - 2 0 - 2 - 1 - 4
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Zoetermeer Panters 3 - 1 4 - 0 4 - 1 - 11 - 2
zondag 6 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers Nijmegen Devils 1 - 2 1 - 0 0 - 1 - 2 - 3
15:00 Breda Yeti's Breda GIJS HEPRO Groningen 4 - 0 1 - 2 0 - 0 - 5 - 2
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 0 - 8 - 4 - 9
vrijdag 11 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 3 3 - 3 1 - 1 - 6 - 7
zaterdag 12 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS HEPRO Groningen 0 - 1 1 - 2 1 - 1 - 2 - 4
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 2 - 0 0 - 0 - 3 - 0
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers 1 - 4 0 - 3 1 - 1 - 2 - 8
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Smoke Eaters Geleen 2 - 1 1 - 0 4 - 0 - 7 - 1
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Nijmegen Devils 1 - 3 1 - 2 1 - 3 - 3 - 8
vrijdag 18 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Dordrecht Lions 0 - 1 1 - 3 2 - 2 - 3 - 6
zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Yeti's Breda 0 - 2 1 - 2 2 - 1 - 3 - 5
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden IJCU Dragons Utrecht 0 - 2 1 - 1 2 - 3 - 3 - 6
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 1 - 0 - 5 - 1
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers 1 - 0 1 - 3 1 - 2 - 3 - 5
zondag 20 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters 4 - 2 3 - 1 3 - 0 - 10 - 3
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 1 5 - 0 4 - 1 - 9 - 2
vrijdag 25 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers IJCU Dragons Utrecht 2 - 0 2 - 1 1 - 0 - 5 - 1
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 0 - 3 1 - 1 4 - 2 - 5 - 6
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Amsterdam Tigers 4 - 0 1 - 2 3 - 1 - 8 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Hijs Hokij Den Haag 1 - 2 1 - 1 1 - 2 - 3 - 5
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 1PS 2 - 3
zondag 27 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Breda Yeti's Breda Eindhoven Kemphanen 1 - 1 3 - 2 1 - 2 0 - 1PS 5 - 6
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 1 2 - 3
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Zoetermeer Panters 1 - 1 0 - 0 5 - 4 - 6 - 5
vrijdag 1 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Yeti's Breda 0 - 3 0 - 3 3 - 4 - 3 - 10
zaterdag 2 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 5 - 0 3 - 1 - 12 - 1
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Dordrecht Lions 0 - 3 1 - 2 3 - 1 - 4 - 6
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen IJCU Dragons Utrecht 3 - 1 6 - 1 3 - 0 - 12 - 2
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Smoke Eaters Geleen 0 - 2 4 - 0 3 - 0 - 7 - 2
zondag 3 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 0 - 1 3 - 1 4 - 0 - 7 - 2
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils GIJS HEPRO Groningen 1 - 1 0 - 3 2 - 3 - 3 - 7
vrijdag 8 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Yeti's Breda Tilburg Trappers 2 - 0 2 - 4 3 - 0 - 7 - 4
zaterdag 9 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 2 - 1 0 - 1 1 - 0 4 - 3
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Smoke Eaters Geleen 6 - 0 3 - 0 5 - 0 - 14 - 0
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 0 - 1 2 - 1 - 4 - 2
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Nijmegen Devils 0 - 4 3 - 1 1 - 2 - 4 - 7
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Hijs Hokij Den Haag 1 - 2 1 - 1 0 - 0 - 2 - 3
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Zoetermeer Panters 2 - 0 5 - 1 3 - 1 - 10 - 2
zaterdag 16 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters 5 - 0 4 - 0 5 - 2 - 14 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Amsterdam Tigers 0 - 3 0 - 5 0 - 1 - 0 - 9
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 0 - 3 - 1 - 5
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen IJCU Dragons Utrecht 2 - 1 1 - 3 2 - 0 - 5 - 4
zondag 17 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 2 1 - 2 1 - 1 - 3 - 5
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Yeti's Breda 1 - 1 1 - 3 1 - 0 - 3 - 4
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Eindhoven Kemphanen 1 - 2 1 - 2 0 - 1 - 2 - 5
vrijdag 22 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers 1 - 3 2 - 4 1 - 5 - 4 - 12
zaterdag 23 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Tilburg Yeti's Breda Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 0 - 0 1 - 1 - 3 - 1
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Tilburg Trappers 2 - 1 0 - 2 2 - 2 - 4 - 5
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Nijmegen Devils 1 - 1 1 - 2 4 - 3 1 - 0PS 7 - 6
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS HEPRO Groningen 1 - 3 2 - 2 2 - 0 1 - 0 6 - 5
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 2 - 2 2 - 1 1 - 0 - 5 - 3
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen 2 - 3 1 - 2 1 - 0 - 4 - 5
vrijdag 29 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 2 1 - 0 2 - 2 - 5 - 4
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Eindhoven Kemphanen 0 - 2 1 - 2 0 - 4 - 1 - 8
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Yeti's Breda 0 - 0 3 - 0 2 - 1 - 5 - 1
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen IJCU Dragons Utrecht 0 - 2 1 - 1 1 - 1 - 2 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS HEPRO Groningen 1 - 0 0 - 1 1 - 2 - 2 - 3
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 3 - 2 2 - 1 2 - 1 - 7 - 4
zondag 1 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Hijs Hokij Den Haag 3 - 2 3 - 0 0 - 3 - 6 - 5
vrijdag 6 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Nijmegen Devils 1 - 5 1 - 5 1 - 3 - 3 - 13
zaterdag 7 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Yeti's Breda 3 - 0 1 - 0 1 - 2 - 5 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Dordrecht Lions 2 - 2 0 - 5 0 - 1 - 2 - 8
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 2 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Amsterdam Tigers 2 - 2 2 - 2 1 - 2 - 5 - 6
zondag 8 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 1 - 0 0 - 0 - 3 - 0
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS HEPRO Groningen 2 - 1 3 - 3 1 - 1 - 6 - 5
vrijdag 13 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Breda Yeti's Breda Smoke Eaters Geleen 4 - 1 1 - 1 2 - 1 - 7 - 3
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters IJCU Dragons Utrecht 0 - 2 4 - 1 1 - 3 - 5 - 6
zaterdag 14 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 2 - 1 2 - 1 2 - 4 1 - 0 7 - 6
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 1 4 - 0 2 - 1 - 7 - 2
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers 0 - 1 3 - 1 3 - 4 0 - 1 6 - 7
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Eindhoven Kemphanen 0 - 2 0 - 2 2 - 4 - 2 - 8
vrijdag 20 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils Dordrecht Lions 2 - 0 1 - 1 3 - 2 - 6 - 3
zaterdag 21 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Groningen GIJS HEPRO Groningen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 0 0 - 3 - 1 - 4
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Zoetermeer Panters 3 - 0 6 - 0 4 - 0 - 13 - 0
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 1 1 - 3 5 - 0 - 6 - 4
zondag 22 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers Yeti's Breda 2 - 4 0 - 0 2 - 2 - 4 - 6
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 1 3 - 6 - 4 - 8
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Eindhoven Kemphanen 1 - 1 0 - 4 0 - 1 - 1 - 6
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Nijmegen Devils 3 - 3 0 - 1 0 - 2 - 3 - 6
zaterdag 28 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Nijmegen Devils 1 - 1 2 - 2 2 - 1 - 5 - 4
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions IJCU Dragons Utrecht 3 - 1 3 - 4 2 - 0 - 8 - 5
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Smoke Eaters Geleen 2 - 0 1 - 1 5 - 0 - 8 - 1
zondag 29 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Eindhoven Kemphanen 0 - 0 2 - 0 5 - 2 - 7 - 2
17:00 Breda Yeti's Breda OrangeGas Capitals Leeuwarden 2 - 1 4 - 1 0 - 1 - 6 - 3
20:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 4 1 - 3 - 2 - 8
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Zoetermeer Panters 2 - 2 2 - 2 3 - 1 - 7 - 5
vrijdag 3 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Hijs Hokij Den Haag 2 - 2 1 - 2 0 - 2 - 3 - 6
zaterdag 4 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers GIJS HEPRO Groningen 1 - 1 2 - 0 5 - 0 - 8 - 1
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Tilburg Trappers 4 - 1 6 - 4 1 - 1 - 11 - 6
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 3 - 0 5 - 1 - 9 - 2
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 1 - 2 2 - 0 - 4 - 2
zondag 5 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Breda Yeti's Breda Nijmegen Devils 2 - 0 1 - 2 2 - 3 0 - 1 5 - 6
vrijdag 10 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters GIJS HEPRO Groningen 0 - 5 0 - 3 0 - 6 - 0 - 14
zaterdag 11 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 1 1 - 1 - 2 - 3
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Dordrecht Lions 2 - 3 1 - 0 1 - 0 - 4 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Yeti's Breda 0 - 2 0 - 0 0 - 1 - 0 - 3
zondag 12 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen 0 - 1 0 - 0 2 - 2 - 2 - 3
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCU Dragons Utrecht 1 - 1 2 - 4 1 - 0 - 4 - 5
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Eindhoven Kemphanen 0 - 1 1 - 5 4 - 4 - 5 - 10
vrijdag 17 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen 0 - 5 1 - 7 1 - 10 - 2 - 22
zaterdag 18 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch 5 - 0 4 - 0 2 - 0 - 11 - 0
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Nijmegen Devils 1 - 2 0 - 3 0 - 1 - 1 - 6
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Hijs Hokij Den Haag 2 - 1 2 - 0 0 - 1 - 4 - 2
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht GIJS HEPRO Groningen 2 - 3 0 - 2 0 - 2 - 2 - 7
zondag 19 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Breda Yeti's Breda Dordrecht Lions 2 - 4 1 - 2 2 - 0 - 5 - 6
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Tilburg Trappers 0 - 1 6 - 0 4 - 0 - 10 - 1
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils 3 - 1 2 - 1 2 - 0 - 7 - 2
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Eindhoven Kemphanen 2 - 2 0 - 3 2 - 1 - 4 - 6
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Amsterdam Tigers 0 - 2 0 - 4 0 - 2 - 0 - 8
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Zoetermeer Panters 7 - 0 7 - 0 8 - 0 - 22 - 0
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Tilburg Trappers 2 - 2 4 - 2 3 - 2 - 9 - 6
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Yeti's Breda 0 - 3 2 - 1 0 - 3 - 2 - 7
zondag 26 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 1 - 1 1 - 0 2 - 1 - 4 - 2
zaterdag 1 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen IJCU Dragons Utrecht 2 - 1 4 - 0 3 - 1 - 9 - 2
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters 5 - 1 6 - 0 7 - 0 - 18 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Smoke Eaters Geleen 4 - 1 0 - 1 2 - 2 - 6 - 4
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Eindhoven Kemphanen 1 - 1 1 - 0 1 - 2 0 - 1 3 - 4
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 0 - 0 2 - 1 - 3 - 1
zondag 2 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
12:45 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 0 - 3 1 - 4 - 1 - 10
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers 1 - 0 2 - 2 0 - 1 1 - 0 4 - 3
18:30 Tilburg Yeti's Breda Hijs Hokij Den Haag 1 - 2 2 - 1 0 - 1 - 3 - 4
donderdag 6 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Zoetermeer Panters - - - - 5 - 0 *
*) Reglementair
vrijdag 7 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils OrangeGas Capitals Leeuwarden 3 - 0 2 - 3 1 - 1 - 6 - 4
20:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Dordrecht Lions - - - - 0 - 5 *
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 4 - 1 3 - 2 2 - 3 - 9 - 6
*) Reglementair
zaterdag 8 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 0 5 - 0 6 - 0 - 14 - 0
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen GIJS HEPRO Groningen 2 - 4 1 - 3 2 - 1 - 5 - 8
20:15 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Yeti's Breda 0 - 3 0 - 1 0 - 0 - 0 - 4
zondag 9 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Groningen GIJS HEPRO Groningen Smoke Eaters Geleen - - - - 5 - 0 *
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen - - - - 0 - 5 *
*) Reglementair
donderdag 13 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:00 Breda Yeti's Breda IJCU Dragons Utrecht 4 - 1 4 - 1 3 - 1 - 11 - 3
vrijdag 14 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Smoke Eaters Geleen 2 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 2 - 3
20:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Nijmegen Devils 0 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 0 4 - 1
zaterdag 15 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
13:30 Tilburg Tilburg Trappers Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 2 2 - 1 - 2 - 4
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 3 - 0 2 - 2 1 - 0 - 6 - 2
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 6 - 0 4 - 0 - 11 - 0
20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Dordrecht Lions 1 - 2 2 - 1 1 - 0 - 4 - 3
zondag 16 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Hijs Hokij Den Haag 4 - 1 3 - 2 1 - 0 - 8 - 3
20:00 Tilburg Yeti's Breda UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
dinsdag 18 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Eindhoven Kemphanen 1 - 2 3 - 2 0 - 0 0 - 1 4 - 5
zaterdag 22 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Amsterdam Tigers 0 - 4 0 - 2 0 - 5 - 0 - 11
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS HEPRO Groningen 0 - 1 3 - 1 1 - 0 - 4 - 2
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Tilburg Trappers 0 - 3 4 - 2 1 - 2 - 5 - 7
zondag 23 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:45 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS HEPRO Groningen 0 - 1 1 - 3 2 - 3 - 3 - 7
zaterdag 29 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers GIJS HEPRO Groningen 3 - 0 2 - 0 0 - 1 - 5 - 1
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 1 0 - 2 1 - 0 5 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers 1 - 2 0 - 1 2 - 1 - 3 - 4
20:30 Geleen Smoke Eaters Geleen IJCU Dragons Utrecht 2 - 0 1 - 1 3 - 1 - 6 - 2
zondag 1 maart 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers 0 - 0 0 - 3 1 - 4 - 1 - 7
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 0 - 1 1 - 1 - 1 - 2
zaterdag 7 maart 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Amsterdam Tigers 1 - 3 1 - 3 1 - 2 - 3 - 8
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 2 4 - 2 - 7 - 4
zondag 8 maart 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen 2 - 3 2 - 2 2 - 3 - 6 - 8
zaterdag 21 maart 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Eindhoven Kemphanen - - - -   -   †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 28 maart 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Amsterdam Tigers - - - -   -   †)
†) De wedstrijd is afgelast.

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Competitieopzet Eerste divisie | 2019-2020

Geplaatst op 18-09-2019

Eerste divisie (14 teams) ingedeeld in 2 poules

Poule A
Yeti's Breda
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Dordrecht Lions
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
Nijmegen Devils
Tilburg Trappers

Poule B
Amsterdam Tigers
Hijs Hokij Den Haag
GIJS Groningen
UNIS Flyers Heerenveen
OrangeGas Capitals Leeuwarden
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters

Competitieopzet Eerste divisie

De 14 teams zijn opgedeeld in poule A en B. Zij spelen een enkele competitie (1 keer thuis, 1 keer uit) in hun respectievelijke poule. Tevens spelen de teams uit Poule A en B eenmaal uit of eenmaal thuis tegen elk team uit de andere poule. Dit komt neer op 19 wedstrijden per team (9 of 10 thuiswedstrijden per team afhankelijk van de indeling). De laatste speelronde wordt gespeeld in het weekend van 31 januari, 1 februari en 2 februari 2020

Opzet Play offs 

Tussenronde Play offs (best of two)
Weekend van 7, 8 en 9 februari 2020.
In de 1e play-off ronde (tussenronde) zijn de beide poulewinnaars vrij, zij stromen pas in bij de kwartfinale.

#1 poule A vrij
#1 poule B vrij
#2 poule A vs # 7 poule B (Q1)
#2 poule B vs # 7 poule A (Q2)
#3 poule A vs # 6 poule B (Q3)
#3 poule B vs # 6 poule A (Q4)
#4 poule A vs # 5 poule B (Q5)
#4 poule B vs # 5 poule A (Q6)

Kwartfinale (best of three)
Weekend van 14, 15 en 16 februari 2020 en 21, 22 en 23 februari 2020.
#1 poule A vs winnaar Q6 (D)
#1 poule B vs winnaar Q5 (E)
Winnaar Q1 vs Winnaar Q4 (F)
Winnaar Q2 vs Winnaar Q3 (G)

Halve finales (best of three)
Weekend van 28, 29 februari en 1 maart 2020 en 6, 7 en 8 maart 2020.
Winnaar D vs Winnaar G (H)
Winnaar E vs Winnaar F(I)

Finale (best of three)
Weekend van 13, 14 en 15 maart 2020 en 20, 21, 22 maart 2020.
Winnaar H vs Winnaar I

Nacompetitie

De teams die na de tussenronde zijn uitgeschakeld zullen deelnemen aan de nacompetitie. De teams spelen een halve competitie (eenmaal uit of eenmaal thuis tegen elk team). De laatste speelronde wordt gespeeld in het weekend van 20, 21, 22 maart 2020. De volgende teams hebben - indien van toepassing - vooraf deelname aan de nacompetitie toegezegd:

Amsterdam Tigers
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Hijs Hokij Den Haag
Eindhoven Kemphanen
Smoke Eaters Geleen
GIJS Groningen
UNIS Flyers Heerenveen
OrangeGas Capitals Leeuwarden
Tilburg Trappers
IJCU Dragons Utrecht
Zoetermeer Panters

Competitie met verlenging
Als de stand na de reguliere speeltijd gelijk is, volgt een drie-tegen-drie overtime periode van maximaal vijf minuten. Het team dat scoort wint de wedstrijd. Als in de overtime periode niet wordt gescoord, volgen beslissende penalty shots. Elk team neemt vijf penalty shots. Als de stand na de serie van vijf penalty shots nog gelijk is, wordt om en om een penalty shot genomen totdat de beslissing is gevallen.

Puntentelling Eerste divisie
3 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in de reguliere tijd wint
2 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots wint
1 wedstrijdpunt voor het team dat de wedstrijd na verlenging of na het nemen van allesbeslissende penalty shots verliest
0 wedstrijdpunten voor het team dat de wedstrijd in reguliere tijd verliest