BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

TWEEDE DIVISIE COMPETITIE

TWEEDE DIVISIE COMPETITIE

Stand Tweede divisie Noord

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1 Amsterdam Tigers Cool Mokum 100000 -
Amsterdam Tigers HCA00000 -
Frisian Flashguns Heerenveen00000 -
Ugly Faces Heerenveen00000 -
Thor Amsterdam00000 -
Warriors Leeuwarden00000 -
Frisian Bombers Heerenveen00000 -
GIJS Groningen 200000 -

Stand Tweede divisie Zuid

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Saints Nijmegen00000 -
The Outlaws Zoetermeer00000 -
Hijs Hokij Den Haag 200000 -
Dutch Dukes00000 -
Icehawks Eindhoven 2e divisie00000 -
Dordrecht Lions 200000 -
IJCU Dolphin Utrecht00000 -

Wedstrijdprogramma Tweede divisie

zaterdag 10 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
zondag 11 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:15 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA GIJS Groningen 2 - - - -
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Warriors Leeuwarden - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Ugly Faces Heerenveen - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 17 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Thor Amsterdam - - - - †)
19:30 Tilburg Dutch Dukes Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - - †)
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Frisian Flashguns Heerenveen - - - - †)
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions 2 Hijs Hokij Den Haag 2 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 18 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Amsterdam Tigers HCA - - - - †)
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer IJCU Dolphin Utrecht - - - - †)
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Frisian Bombers Heerenveen - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 24 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht Dutch Dukes - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 25 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 Saints Nijmegen - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 31 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen GIJS Groningen 2 - - - - †)
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 1 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen - - - - †)
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Warriors Leeuwarden - - - - †)
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 7 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Ugly Faces Heerenveen - - - - †)
19:30 Tilburg Dutch Dukes The Outlaws Zoetermeer - - - - †)
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Frisian Bombers Heerenveen - - - - †)
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions 2 IJCU Dolphin Utrecht - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zondag 8 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Thor Amsterdam - - - - †)
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Amsterdam Tigers HCA - - - - †)
†) De wedstrijd is afgelast.
zaterdag 14 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht Saints Nijmegen - - - -
zondag 15 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie Hijs Hokij Den Haag 2 - - - -
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer Dordrecht Lions 2 - - - -
zaterdag 21 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen The Outlaws Zoetermeer - - - -
zondag 22 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Frisian Flashguns Heerenveen - - - -
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 Dutch Dukes - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Frisian Bombers Heerenveen - - - -
zaterdag 28 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Ugly Faces Heerenveen - - - -
19:30 Tilburg Dutch Dukes Saints Nijmegen - - - -
zondag 29 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Amsterdam Tigers HCA - - - -
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Warriors Leeuwarden - - - -
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 IJCU Dolphin Utrecht - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam GIJS Groningen 2 - - - -
zondag 6 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 2 Warriors Leeuwarden - - - -
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer Hijs Hokij Den Haag 2 - - - -
zaterdag 12 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Frisian Flashguns Heerenveen - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions 2 Dutch Dukes - - - -
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - -
zondag 13 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - - -
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Thor Amsterdam - - - -
zaterdag 19 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Thor Amsterdam - - - -
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Frisian Bombers Heerenveen - - - -
19:30 Tilburg Dutch Dukes IJCU Dolphin Utrecht - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Amsterdam Tigers HCA - - - -
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen Dordrecht Lions 2 - - - -
zondag 20 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Frisian Flashguns Heerenveen - - - -
zaterdag 9 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen GIJS Groningen 2 - - - -
zondag 10 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Ugly Faces Heerenveen - - - -
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer Saints Nijmegen - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Warriors Leeuwarden - - - -
zaterdag 16 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - - -
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Amsterdam Tigers HCA - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Ugly Faces Heerenveen - - - -
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht The Outlaws Zoetermeer - - - -
zondag 17 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 Dordrecht Lions 2 - - - -
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie Dutch Dukes - - - -
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Thor Amsterdam - - - -
zaterdag 23 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 2 - - - -
zondag 24 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:00 Dordrecht Dordrecht Lions 2 Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - -
zaterdag 30 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Warriors Leeuwarden - - - -
zondag 31 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie Saints Nijmegen - - - -
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen GIJS Groningen 2 - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Frisian Flashguns Heerenveen - - - -
zaterdag 6 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Amsterdam Tigers HCA - - - -
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden GIJS Groningen 2 - - - -
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht Dordrecht Lions 2 - - - -
zondag 7 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Thor Amsterdam - - - -
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer Dutch Dukes - - - -
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Ugly Faces Heerenveen - - - -
zaterdag 13 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions 2 The Outlaws Zoetermeer - - - -
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen IJCU Dolphin Utrecht - - - -
zondag 14 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - -
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie Dordrecht Lions 2 - - - -
zaterdag 20 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen - - - -
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - - -
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Thor Amsterdam - - - -
zondag 21 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Frisian Bombers Heerenveen - - - -
zaterdag 27 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Warriors Leeuwarden - - - -
19:30 Tilburg Dutch Dukes Dordrecht Lions 2 - - - -
20:15 Utrecht IJCU Dolphin Utrecht Hijs Hokij Den Haag 2 - - - -
zondag 28 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Ugly Faces Heerenveen - - - -
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 GIJS Groningen 2 - - - -
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie The Outlaws Zoetermeer - - - -
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Amsterdam Tigers HCA - - - -
zaterdag 6 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:45 Nijmegen Saints Nijmegen Dutch Dukes - - - -
zondag 14 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:20 Den Haag Hijs Hokij Den Haag 2 The Outlaws Zoetermeer - - - -
19:30 Eindhoven Icehawks Eindhoven 2e divisie IJCU Dolphin Utrecht - - - -
zaterdag 20 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Tilburg Dutch Dukes Hijs Hokij Den Haag 2 - - - -
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions 2 Saints Nijmegen - - - -
zondag 21 maart 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Zoetermeer The Outlaws Zoetermeer Icehawks Eindhoven 2e divisie - - - -

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...