BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31-6-236-62-019
  • info@smoke-eaters.nl

Teamindelingen seizoen start 2017/2018

Teamindelingen seizoen start 2017/2018

Allen,

Aangezien er al wedstrijden gepland staan voordat de definitieve dispensaties bekend worden gemaakt is er een team indeling gemaakt door onze technische commissie.

De spelers die dispensatie hebben spelen de wedstrijden mee in het team waar ze zijn ingedeeld conform onderstaande lijst. De trainingen worden door de dispensatie spelers gevolgd bij het team waarin ze zijn ingedeeld en bij het team waarin ze eigenlijk moeten spelen.

Dus even als voorbeeld, ben je ingedeeld in de u12 maar zou je conform je leeftijd eigenlijk u14 zijn dan train je dus mee met de u12 en de u14.

Onderstaand de voorlopige teamindelingen, mocht hier verandering in komen dan hoor je dat van je coaches:

U8:
Voornaam Achternaam
Matthew M.T. Richardson
William W.S. Richardson
Dax Witteveen
Noah Ramoul
Tessa Bosten
Milan – Antoine Hennekens
Zach Moore
Emma Bosten
Valerie Hennekens
Mick Westerman
U10:
Voornaam Achternaam
Dean DJKD Schnater
Dennis O’Connor
Marijn Smeets
Yannik Boudrias
Judy Linssen
Justin Altink
Colin Berendhuysen
Wes Noblesse
Donato Pizzuto
Kristian Pothuizen
Bing Roekel, van
Teo Lazarov
Naomi N.B.M. Bos
U12:
Voornaam Achternaam
Quentin Huijnen
Joey Kaul
Bo Koumans
Billy Kramer
Tycho Linssen
Alex Moore
Jesse Noblesse
Jelle Noblesse
Fenne Otermans
Syme Otermans
Babs Teschers
U14:
Voornaam Achternaam
Vince Wilms
Abigail Liska
Lisa Kremer
Jorin Kustermans
Stijn Tofohr
Rob Vandercappellen
Stijn Tillmanns
Lander Paulissen
Robin Eussen
Matteo Castronovo
Roman Vasilic
U16:
Voornaam Achternaam
Bryan Bos
Thomas Bouts
Fabio Castronovo
Bram Cornelissen
Dean Delahaye
Cas Dieteren
Marée Dijkema
Tuur Henckens
Rolan Loos
Inse Otermans
Frank Sambeek, van
Kjell Schepers
Sten Scholtes
Indy Smeets
Keyano Snijders
Mika Teschers
Jules Vanderbooren
Nikita Vasilic
Ruben Venken
Bram Zetten, van
Gino Vranken
Aspiranten:
Voornaam Achternaam
Borre Otermans
Donny Lamine
Hamza Ouaksas
Hibah Saoud
Jason J van Rooy
Jasper Bouts
Joshua Altink
Jules Meijers
Melvin Wintjens
Nasreddien Ouaksas
4de Divisie:
Voornaam Achternaam
Joey J. Alphen
Joey Beek, ter
Joery J.R.L. Beekwilder
Kevin Bovens
Mark Dielissen
Arthur Eijssen
Rik Frissen
Danny Grubben
Emil Lykke
Tarek Marsawa
Amy-Lynn Moors
Danny Peters
Andrej Pronin
Dirk Rumland
Yannick Venken
Dennis Wilhelmus

 

Patrick Noblesse