BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31619673991
  • info@smoke-eaters.nl

Word donateur van de Club van 50

Word donateur van de Club van 50

Draag jij onze club een warm hart toe? Dan kun  je nu donateur worden van de Club van 50!

Het doel van het oprichten van een ’Club van 50’ is het genereren van extra inkomsten voor de jeugd. Het is de bedoeling dat ieder lid van de ’Club van 50’ per jaar 50 euro inlegt, en een jaar lang met naam op het bord in de ijshal staat. Het is dan zichtbaar dat ook “niet-leden” onze club een warm hart toedragen.

Voorzieningen die hiervan eventueel kunnen worden gefinancierd zijn:

  • Activiteiten, toernooien, extra ijstijd, oefenwedstrijden
  • Nieuwe materialen
  • O.a. 50-jarig jubileum

Ken je iemand die onze club zou willen ondersteunen en 50 euro wil sponsoren? Vul dan het aanmeldformulier in, en scan en mail dit naar ginny.isbouts@smoke-eaters.nl (enkel de gegevens doormailen kan ook). Dan zorgen wij dat deze naam op het bord komt! Het bord met de eerste namen is op de openingsdag van het nieuwe seizoen (23 september 2017) onthuld.

Ginny Huijnen