BulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishRussianSlovakSpanishSwedish
  • +31619673991
  • info@smoke-eaters.nl

VRIJWILLIGERS GEVRAAGD

VRIJWILLIGERS GEVRAAGD

De VJB Smoke Eaters staat en valt bij onze vrijwilligers.
We mogen ons gelukkig prijzen met onze vrijwilligers, maar we hebben altijd behoefte aan extra mensen. Met name voor de hieronder genoemde activiteiten vragen we kandidaten: sponsorcommissie, activiteitencommissie, official voor diverse teams en een coördinator vrijwilligers.

Heeft u voldoende tijd? Houdt u van ijshockey? Wil u graag een steentje bijdragen? Wil u meer informatie hebben? Stuur dan graag een mailtje aan een van de bestuursleden via de website. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Lex Eckhardt